Martha en Michael leken tijdens Married at First Sight Australia niet gelijk een koppel met veel overlevingskans, maar niets bleek minder waar. De twee zijn namelijk nog altijd samen.
New sight
Al moeten we altijd even goed met de ogen knijpen als er weer een kiekje van hun kant verschijnt. Zowel Martha als Michael ziet er namelijk compleet anders uit hedendaags, zo schrijft ook de website Cosmpolitan.
“Eigenlijk kennen we Martha en Michael van MAFS allebei met lang donker haar, maar dat hebben ze beiden niet meer. Martha is nu namelijk blond en heeft veel korter haar en ook Michael heeft de schaar in zijn haar gezet (of eigenlijk de tondeuse). Hij heeft nu namelijk een heel kort koppie”, aldus Cosmo. Kijk zelf maar!
Dit bericht bekijken op Instagram
Copped the 1.5 from Luca after flying down from Sydney 😑 #unclemike