Is er van alles gaande bij de mannen in de loods, ook onderling tussen de dames lijken er wat kampjes te ontstaan. En daar probeert Marlijn wat bij te lijmen, maar of dit gaat werken valt nog te bezien.
Ruiken
Nieuwkomer Roxy wordt namelijk door Marlijn even apart genomen. Daisy staat erbij en wil ook gelijk weten wat er aan de hand is. Marlijn opent ermee dat ze graag altijd eerlijk is en heeft dat andere dat ook bij haar zouden doen. Daarop meldt ze dat Therese had opgemerkt dat ze Roxy zou ‘ruiken’.
Zware dag Roxy
Zo wordt de nieuwkomer ermee geconfronteerd dat ze zou stinken, tot haar eigen ongeloof. Ook Marlijn en Daisy weten niet wat ze ermee aan moeten, maar het is helder dat het groepje Therese, Chess en Mercedes afstand aan het creëren is met de andere meiden in de loods. Check hieronder de ongemakkelijke beelden. Roxy heeft het deze dag toch zwaar te verduren. Want ze kreeg ook al de volle onbeschofte laag van Fadi over zich heen.
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
