In de nieuwe aflevering van Drama Island is niemand minder dan Maris te gast bij presentatrices Sanne en Yaël. De blondine vertelt daarin onder meer dat Temptation Island: Love or Leave een zware beproeving is geweest, maar dat ze nog altijd samen is en heel gelukkig is met haar Ivo. Ze zijn nu in totaal tien jaar (!) een setje.
Over eigen deelname en Ivo
Jari was voor Maris slechts pure vriendschap en dat is ook altijd zo gebleven, vertelt ze. Wel kreeg ze ‘echt een error in haar hoofd’ toen Ivo op Temptation Island vroeg of ze de dreamdate met zijn drieën mochten gaan doen (hij, Maris en single Esmée). Ze ‘voelde voor het eerst in haar leven de emotie boos’.
Over het nieuwe seizoen
Verderop in de video bespreken de drie dames het huidige seizoen van Temptation Island, dat Maris ‘een beetje saai’ vindt. Wel leeft ze vanwege haar eigen ervaringen nu extra mee met de dames uit de koppels, en voorspelt ze dat Mitch (van Iris) gaat zwichten voor de verleiding, omdat hij te beïnvloedbaar lijkt voor de single dames in de villa.
➡ Niets missen van Temptation Island? Volg deze Temptation Island Facebook-groep!
