Donderdagmiddag bevestigde Stefan, bekend van Married at First Sight, dat hij een nieuwe liefde heeft gevonden. Dit na zijn pijnlijke breuk met Dennis, tijdens de datingshow. Aan Veronica Superguide vertelt Dennis vol trots over zijn lover, Danny.
Kenden elkaar al negen jaar
“Toen ik hem negen jaar geleden zag, dacht ik wel: goh, wat een leuke man, maar daar bleef het ook bij. We zaten allebei in hele andere fases van ons leven. Daarna zijn we elkaar uit het oog verloren.” Danny zag Stefan op tv, trok de stoute schoenen aan en slidede in zijn DM. “Toen ik zijn naam zag, dacht ik: hey, die ken ik nog! Daar ontstond een gesprek en uiteindelijk zijn we gaan daten. We zijn al een aantal maanden aan het daten en hebben nu een maand officieel verkering.”
Nog wel even wennen
Danny moet nog wel even wennen aan het feit dat zijn vriend een bekend gezicht heeft. Stefan: “Ik heb daarom ook met hem overlegd: wanneer ben jij er klaar voor dat we er iets op social media over plaatsen? Ik weet namelijk dat er gelijk een stortvloed gaat komen aan reacties…. Hij vindt het leuk voor mij, maar hij is daar allemaal niet van.”
‘Echt heel gelukkig’
“Na de uitzendingen van MAFS krijg je DM’s van mannen die met je willen afspreken, maar je weet natuurlijk nooit of diegene het doet omdat je op televisie bent geweest of om wie jij bent. De reden dat ik uiteindelijk met Danny heb afgesproken, is omdat ik hem al kende. Daarom had ik bij hem dus zoiets: het is veilig genoeg om met jou af te spreken.” Het pakte goed uit: “Ik kan zeggen dat ik op dit moment echt heel gelukkig ben!”
➡ Niets missen? Volg de Married at First Sight Facebook-groep!
Wellicht gaat Stefan wel opnieuw richting het altaar, nu met Danny:
