Monique kijkt momenteel met veel plezier mee naar het nieuwe seizoen van Married at First Sight. In het verleden was ze zelf echter één van de kandidaten die blind trouwde. Zij stapte toentertijd in het huwelijksbootje met Aron en ondanks dat het er lange tijd goed uitzag voor de twee, bleek de vonk na de opnames toch niet over te zijn geslagen. Ze besloten er dan ook mee te stoppen. In gesprek met Aran Bade laat ze in Married at First Sight: Een ErvaRING Rijker nu haar licht schijnen over de kandidaten van dit seizoen.
Weinig vertrouwen
Monique heeft bijzonder weinig vertrouwen in de match tussen Remco en Paula. Ze heeft ook niet het idee dat het nog wat gaat worden tussen hen. “Ik denk het niet. Zij verwacht ook alle vragen. Van hij vraagt dit niet, hij vraagt dat niet. En het lijkt wel of hij dat ook niet durft, omdat zij juist een beetje die uitstraling heeft van: Ik weet niet of dit wat gaat worden. Zij komt heel gereserveerd over”, legt Monique uit.
Schoonmoeder
Daarnaast is Monique niet vergeten dat Remco het al op de bruiloft zwaar te verduren kreeg toen Nella, de moeder van Paula, binnenkwam met een ware vragenlijst. “Daarbij heeft hij het ook niet makkelijk gehad met die moeder met dat vragenvuur, die lijstjes. Je staat al helemaal vol met zenuwen dan kun je dat soort dingen er niet bij hebben”, aldus Monique. Of Remco en Paula uiteindelijk een match zijn, moet de komende weken blijken.
➡ Niets missen van Married at First Sight? Volg deze MAFS groep op Facebook!
