Kim is momenteel te zien in het negende seizoen van Married at First Sight. De experts hebben haar gekoppeld aan David, maar in MAFS kunnen we zien dat dat niet helemaal vlekkeloos verloopt. De twee begonnen in principe nog best sterk aan hun huwelijk samen. Op huwelijksreis leken ze het ook best nog wel gezellig te hebben, maar daarna ging het in rap tempo bergafwaarts. Nu heeft Kim een bijzondere date.
Kim en Jantine
Op het Instagram-account van Jantine, die getrouwd is met Jeppe, verscheen namelijk plots een foto waarop te zien is dat ze samen met Kim uiteten is. “Afspreken met deze lieverd is altijd fijn!”, schrijft Jantine erbij. Kim gaat nog een stapje verder: “Zin in onze volgende date!”
Afloop spoedig bekend
Ondanks dat het er inmiddels dan ook sterk naar uitziet dat Kim geen liefde over gaat houden aan Married at Fist Sight, heeft ze wel bijzondere vriendschappen opgebouwd. Hieronder zie je foto’s van de date van Kim en Jantine.
➡ Niets missen? Volg de Married at First Sight Facebook-groep
Dit bericht op Instagram bekijken