Birgitte heeft op dinsdagavond heel wat kritiek te verduren gekregen. Birgitte en Jan zijn in de aflevering teruggekeerd in Nederland. Hun huwelijksreis is voorbij, maar eenmaal op Schiphol zien de kijkers iets geks voorbij komen. Terwijl Jan nog in geen velden of wegen te bekennen is, stapt Birgitte met haar koffers naar buiten om haar aanhang te begroeten. Ondertussen blijft de aanhang van Jan verslagen achter.
Vreemd
Ook op onze Facebook over Married at First Sight kreeg Birgitte wat kritiek te verduren. “Wel een beetje vreemd dat je niet ff wacht op hem, hij moest zijn koffer nog pakken. Niet netjes”, schreef een kijker daarover. Om zichzelf te verdedigen heeft Birgitte gereageerd op de post.
Niet haar eigen keuze
Zo blijkt het niet haar eigen keuze te zijn geweest om al met haar koffer weg te gaan en Jan alleen achter te laten. “Dit was niet mijn idee… Productie bepaalt”, laat ze weten. Volgers zijn blij met de opheldering van Birgitte, want veel kijkers konden de actie niet heel erg waarderen.
➡ Niets missen van Married at First Sight? Volg deze MAFS groep op Facebook!
