Hij is tijdens Love Island al een week lang iedere dag op de buis geweest, en dat smaakte voor Edo Salihovic blijkbaar naar meer. Hij dook afgelopen dinsdag namelijk als model op in de show Het Perfecte Plaatje.
Picture perfect
In Het Perfecte Plaatje gaan BN’ers de strijd tegen elkaar aan in een poging de mooiste foto’s te maken. Eén van de rondes hield het fotograferen van een naaktmodel in, en daar zagen we plots een bekende staan: Edo, die tijdens Casa Amor zijn intrede maakte.
De fitnessatleet scoorde uiteindelijk geen dame in Casa Amor en moest dus al snel Love Island weer verlaten. Maar tijdens Het Perfecte Plaatje maakte Edo wél veel indruk.
Zo is Bibi Breijman helemaal overdonderd. De zangeres en vriendin van zanger Waylon laat Edo ook nog even roken onder de douche en floept er dan uit: “Ik heb zelf zin om helemaal naakt onder de douche te gaan staan! Oh, zei ik dat hardop?”
“In het begin was het wel spannend, omdat ik uit mijn comfortzone stapte”, reageerde Edo zelf in RTL Boulevard op zijn optreden. “Dat ik met Bibi mocht samenwerken vond ik erg leuk, ze heeft gezorgd dat ik me zoveel mogelijk op mijn gemak voelde.”

