Lisa Reuvers doet als verleidster mee aan Temptation Island VIPS. Lisa is één van de dames die de stoute schoenen heeft aangetrokken en zich heeft ingeschreven voor het VIPS-seizoen van 2019. Al voor de uitzendingen werd duidelijk dat het een heftig seizoen wordt. Of Lisa daar ook wat mee te maken heeft, is afwachten.
Lisa Reuvers verleidster Temptation Island VIPS
Lisa Reuvers is als verleidster te zien in Temptation Island VIPS 2019. In tegenstelling tot een aantal andere verleiders is Lisa nog niet echt bekend. Deze 23-jarige jongedame heeft in de afgelopen periode aardig onder de radar geleefd, maar met haar deelname aan Temptation Island VIPS komt daar verandering in.
Lisa is allesbehalve een standaard meisje. Ze is het best te omschrijven als spontaan en energiek. Daarnaast heeft ze een losse levensstijl waardoor het voor haar niet moeilijk is om een man te verleiden. De grote passie van Lisa is zingen. In onderstaande video uit 2015 zingt ze Flashlight van Jessie J.