Lisa Sace en haar vriend Jay Zwarts waren te zien in Wat Een Stel. In de NPO-serie gingen zij op onderzoek uit naar de vraag of ze al klaar zijn voor het starten van een gezinnetje. Lisa (24) wilde een baby, Jay (22) nog niet.
Kinderwens
“We hadden die gesprekken over zwanger worden al vaker”, verklaart Lisa in gesprek met de LINDA. “Dus toen we door het programma werden benaderd, leek het ons gelijk leuk om die route naar ons doel te laten vastleggen. Ik ben al 24, dus ik wilde binnen één of twee jaar wel al moeder worden. Jay is wat jonger, dus we twijfelden of het voor ons samen al tijd was om ouders te worden.” Op de sociale media haalden kijkers van de serie keihard uit: Jay kon nog niet eens omgaan met een stinkende luier en moest bijna kotsen, ook Lisa leek bij vlagen zomaar iets te doen meet hun ‘proefbaby’.
Harde kritiek
“Die reacties, daar heb ik echt mee gezeten”, vertelt Lisa, die haat wel gewend is na Ex on the Beach. “Toen ging het over mijn uiterlijk, over dat alle vrouwen in het programma zo plastic waren. Zulke opmerkingen maken mij weinig uit. Maar dat ik kinderen wil, is een gevoelig punt van me. De reacties waren zo heftig, terwijl ik denk dat iedereen die voor het eerst een kind krijgt, er zo bij staat. Ik moet ook alles nog leren. We wilden juist laten zien dat we volwassen worden.” in EOTB was dat wel anders. “Ik hield van drama, er was altijd veel drama. Ik probeer dat nu los te laten en eerst na te denken, voordat ik de pan uitvlieg. Daarom vond ik dit programma super leuk. Wat een stel is totaal anders dan wat ik eerst deed. Dit was veel persoonlijker en werd opgenomen in onze eigen leefomgeving.”
Toekomstplannen
Lisa vervolgt: “Het mooiste moment vond ik toen Jay een speentje op zijn lichaam liet tatoeëren, naast mijn naam. Hij wilde daarmee aantonen van: ik wil dit ooit met jou, maar nu nog niet. Als we ooit een kindje krijgen, dan wordt die speen ingekleurd met roze of blauw. Net wat het geslacht wordt.” Dé vraag is nu natuurlijk of de kinderwens al met al nog staat? “We willen het nog wel, het gaat ook heel goed tussen ons. Maar ik wil eerst een jaar de tijd nemen om wat stabieler te worden. In december zijn we verloofd, dus we hopen deze zomer eerst te trouwen. Hopelijk kan het dan zonder al die coronamaatregelen. We willen daarna waarschijnlijk een huis kopen in het buitenland. Spanje of Curaçao. Ik weet niet of we daar dan altijd zullen wonen, of dat we het half-half doen met Nederland. Ik voel me thuis voor de camera, dus het lijkt me leuk als dat ook zou worden vastgelegd voor een tv-programma. Wie weet.”
➡ Niets missen van Ex on the Beach Double Dutch? Volg deze Ex on the Beach groep!