Singletown is inmiddels twee afleveringen onderweg op discovery+. In de studio van Rumag TV blikken deelnemers Lisa en Fabiano terug op de dates die ze tot dusver hebben gehad in de show. Ze zijn beiden, op zijn zachtst gezegd, niet heel erg enthousiast.
Lisa
Zo ging Lisa al vroeg de gesprekken aan met Sven en Hakan. “Sven was wel aardig, maar gewoon niet mijn type. Dan kan ik nog wel een keer met hem op date gaan, maar dat heeft dan geen zin. En Hakan.. Ook heel aardig, maar ook echt niet mijn type. Ook niet qua uiterlijk. Dat filosofische gedoe van hem kan ik echt geen dag naar luisteren ook, dan ben ik aan het eind van de dag helemaal kapot. Ik ging op gegeven moment weg van de date en dacht: ‘Wat heeft hij nou eigenlijk allemaal gezegd?’ Ik had geen idee meer.”
Fabiano
Verder noemt Fabiano zijn date ‘vreselijk’. “Ik zag hem aan komen lopen en zei gelijk: ‘Oh nee, dit is helemaal niet mijn type, hier val ik echt totaal niet op’. Toen zat hij op gegeven moment voor me, en hij zat echt heel druk met zijn kaken te doen. Alsof hij drugs op had ja, ik dacht echt: ‘Wat doe je?’ Al kan het misschien ook iets zijn wat-ie gewoon heeft, dat hij er niks aan kon doen.” Qua uiterlijk valt Fabiano overigens op getinte jongens, dus ook zijn tweede datepartner (wederom een blanke jongen) was geen succes. “In het begin hebben ze echt niet goed naar ons geluisterd”< concludeert Lisa derhalve. Werk aan de winkel voor de matchmakers van Singletown, dus..
➡ Niets missen van Singletown? Join de Singletown Facebook-groep en klets gezellig mee!
Bekijk hier de Rumag Aftertalk met Lisa en Fabiano: