Maandagavond in Lang Leve de Liefde waren we getuige van het vervolg van de date van Othman (25) en Charlene (28). Laatstgenoemde ‘is op zoek naar een toyboy’ en leek die te hebben gevonden in haar datepartner, want ze klikten erg goed. Maar wordt er ook verlengd? Nee, dat niet. Charlene wil dat niet. Omdat Othman ‘te veel op haar tweelingbroer lijkt’, en bovendien ‘matchen hun levensstijlen niet, want Othman is een harde werker’. Tijd voor vers vlees in de kuip.
Sanne en Aron
Een nieuwe single in de appartementen vandaag is de twintigjarige Sanne. Ze zoekt naar een jongen waarmee ze ‘net zo’n goede relatie kan hebben als met haar beste vriendin’. Soms serieus, vaak lekker gek doen. Zal de 23-jarige Aron in dat plaatje passen? Aron komt uit Breda, en dat had Sanne al wel gedacht. Ze ‘hoort namelijk een Rotterdams accentje’. De blondine heeft duidelijk geen flauw idee waar Breda precies ligt.
Schrikken van haar bodycount
Van Aron is ze overigens bijzonder onder de indruk, tijdens een videobelgesprekje met een vriendin komt er niet veel meer uit dan ‘hij is leuk!’ Aaron ziet Sanne – in ieder geval qua uiterlijk – ook wel zitten. Zo vindt hij onder meer haar neus erg mooi. Juist het grootste onzekerheidspuntje van Sanne. Verder vindt hij zijn lippen mooi, hij vindt Sannes plan om ze in de toekomst op te laten spuiten onnodig. Waar Aron overigens nog meer van schrikt, is de bodycount van Sanne: acht. “Voor een meisje vind ik dat best veel.” Die van hemzelf is overigens tien. Voor een man is het blijkbaar wél prima.
Plus- en minpunten
Dat Sanne op zoek is naar een tijger in bed, en geen teddybeer (“ik hou van hardhandig”), spreekt hem dan weer wél aan. In de avond scrollen ze door elkaars Instagram en schrikt Aron van twee dingen: dat Sanne 13 DM’s open heeft staan, en dat Sanne er ‘ghetto-achtig uitziet’ op haar foto’s. En is Sanne wel serieus op zoek naar een relatie, zo op haar 20ste? Daar breekt Aron zijn hoofd over. In de nacht heeft Sanne, eenmaal in bed, nog één vraag: ‘Hoe groot is je schoenmaat? 46? Nou, je weet wat ze zeggen hè…’
Erik en Colinda
Verder maken we kennis met de 59-jarige Erik, die zijn datepartner Colinda (57) opwacht in een koksoutfit met een hele verzameling koeken voor zich. Hij is namelijk een heuse ‘stroopwafelkoning’. Colinda neemt op haar beurt een blok hout mee, omdat ‘ze hoopt dat Erik het vuurtje in haar hart kan laten branden’. Origineel zijn ze in ieder geval wel, beiden. Spraakzaam zijn ze helaas een stukje minder. Al kan dat ook komen door die stroopwafels in hun mond. Desondanks kruipen ze in de middag gezellig onder een dekentje op een schommel en maken ze er het beste van. En als ze later samen stroopwafels gaan maken, en Colinda zelfs de bijpassende outfit van Erik aantrekt, ontdooien ze al helemaal saampjes. Ze hebben veel plezier, er volgt een bescheiden kus op de mond en ‘s nachts slapen ze gezellig samen in één bed. Morgen gaan we zien of het een match is, of toch niet.
➡ Niets missen van Lang Leve de Liefde? Word dan ook lid van deze Facebook-groep en klets gezellig mee!
Dit bericht op Instagram bekijken