In de Lang Leve de Liefde-aflevering keerden de koppels Samantha en Nestor en Sandro en Manon terug. Daarnaast maakten we kennis met nieuwe ‘love birds‘, in potentie dan, Dini en Kemmy en Eltjo en Anna!
Losse flodders
Sandro en Manon zijn in de vorige aflevering alleen maar voorgesteld, maar moeten nog kennismaken. Sandro staat zijn match op te wachten met een blinddoek om en heeft rozenblaadjes rondgestrooid, waarna de twee cadeautjes uitwisselen (bijvoorbeeld een ‘500 cocktails-boekje’). “Dit is wel heel nieuw voor mij”, zegt hij vrij snel. “Ik heb wel wat gedaan met vrouwen, én met mannen. Maar je bent de vierde vrouw met wie ik date. Verder waren het losse flodders. Ik ben ook aan het ontdekken: is dit wat ik wil?” Ze haakt in ieder geval niet gelijk af: “Nou, gezellig.”
Manon whatsappt met haar moeder Suzanne en die vraagt: “Zou je je hoofd omdraaien als je hem tegen zou komen.” “Nee”, antwoordt ze. “Maar ik zou wel denken van: die ziet er leuk en gezellig uit.” Dat is toch wel een complimentje en als hij haar drie complimentjes moet geven zegt hij: “Je ziet er goed uit. Je bent goedgekleed en… je bent geen barbiepop. Niet te dun, niet te dik.” “Nouuuuu”, roept Manon, “wat een liefde!” Desondanks wordt het hem ook niet! Er wordt dus niet verlengd: “Inpakken en gaan…”
Exit
Nestor en Samantha moeten een beslissing nemen over verlengen of niet. “Ik heb veel gelachen”, zegt hij. “Dus dat is superleuk. Maar dat komt ook omdat je een hele gezellige, lieve vrouw bent.” Samantha: “Ik vond het hartstikke leuk en gezellig met je, alleen…” Oei! “Maar voor mijn gevoel… ik mis pit. Ik mis een beetje pit. Een beetje tegengas.” Nestor: “Dan had jij misschien wat meer afwachtend moeten zijn!” Samantha: “Mijn keuze is dus dat ik niet wil verlengen.” Opeens is hij het daar helemaal mee eens: “Ik wil ook niet verlengen.”
Scheidingen, scheidingen
Dini (66) heeft een behoorlijk lange staat van dienst als het op de liefde aankomt. Maar niet elke relatie was een even groot succes: “Na mijn huwelijk heb ik misschien wel vijftien relaties gehad. Soms valt het mee, soms valt het tegen.” Ze heeft een T-shirt aan met daarop de tekst ‘free hugs‘, gratis knuffels dus. “Ik zoek een man die langer is dan ik. En wat ik wel sexy vind is een bepaalde mannenstem, daar val ik op.” Ze klimt in een levensgroot cadeautje om haar match te verrassen. En die match is Kemmy (69), die al twee huwelijken én een relatie achter de rug heeft. En nu woont hij alleen met zijn hond, die hij meegebracht heeft: “Ik ben 69, maar ik gedraag me veel jonger. Qua energie, qua doen en laten. Ik ben gewoon wie ik ben. Bij mij brandt er elke avond een kaarsje op tafel. Ik ben romantisch en ik ben een flirt, dat zeggen ze allemaal. Ik schijn een charmeur te ‘wezen’.”
“Hond is voor het waken”
Maar die charmeur slaapt wel altijd met zijn hond in bed. Dat is natuurlijk helemaal oké, maar wil hij dat herhalen in de Lang Leve de Liefde-villa? “Ik slaap nooit alleen. Ik heb altijd een blondje bij me in bed. Al zeven jaar.” Dini: “Ik ben op de boerderij geboren. De hond is voor het waken, de kat is voor de muizen. Ik weet wel: dieren zijn voor mensen belangrijk. Maar mijn bed is voor mij, geen kat, geen hond, helemaal niks.” De hond zorgt voor de nodige problemen, maar desondanks wil Dini verlengen. Kemmy echter niet: “Ik vind je een geweldige vrouw met een grote dosis humor. Maar mijn gevoel zegt dat we te ver uit elkaar liggen. Je bent niet echt een hondenmens. Daarom ga ik niet verlengen.”
Anna en Eltjo
Als laatste maken we nog kennis met de 22-jarige Anna: “Ik ben altijd vrijgezel. Ik heb wel af en toe vriendjes gehad, op de middelbare school. Maar dat is kinderliefde, het is niet serieus.” Ze zoekt een… fitboy! En de 23-jarige Eltjo is personal trainer! “Ik ben op zoek naar iemand die mij uit kan dagen. Qua innerlijk iemand die zorgzaam en lief is.”
➡ Niets missen van Lang Leve de Liefde? Word dan ook lid van deze Facebook-groep en klets gezellig mee!