Laetitia heeft zich bij Rumag Roulette onder meer uitgesproken over de zwangerschap van Channah en over haar gevoelens voor Quentin. De verleidster uit het vorige seizoen van Temptation Island is nu ook te zien in de VIPS-editie van de reeks. Daarin heeft ze haar pijlen gericht op Quentin.
Zwangerschap
Laetitia krijgt tijdens de aflevering de vraag: “Quentin is wel heel leuk hè. Nog plannen om stiefmama te worden?” Ze moet dan ook even slikken. “Plannen om stiefmama te worden? Misschien op het eiland zou ik nog zeggen: ‘Ja okay’. Maar nu verwatert het allemaal een beetje. We spreken elkaar nog wel, maar het is niet hetzelfde als toen.”
Pas later kwam Laetitia achter de zwangerschap van Channah. “Het is toch wel een beetje een shock. Ik vind persoonlijk, nu dat ik het ook weet, heb ik hem erop aangesproken van: ‘Waarom heb je dan nog altijd besloten om mee te doen?’ Hij zei dat het heel last minute was, maar ik vind nog steeds dat hij het het best niet had kunnen doen.” Het blijkt ook dat Laetitia helemaal niet voor Quentin was gegaan als ze wist dat hij vader zou worden. “Er is iemand in het spel die er niets mee te maken heeft.”
Gevoelens voor Quentin
Laetitia begon Quentin in Temptation Island oprecht steeds leuker te vinden. “Gevoelens is echt een groot woord. Maar ik dacht als we hier het hele seizoen afmaken dat er dan iets verder zou kunnen gaan in Nederland.”
Ook na haar deelname aan Temptation Island VIPS is Laetitia nog gewoon vrijgezel. Toch is ze niet van plan om snel weer mee te doen aan Temptation Island. Nu ze de gewone editie en de VIPS editie heeft gedaan, is het voor haar klaar.
Bekijk de video