Het is feest in huize Kraan, Ivan en Linda zijn vandaag namelijk alweer tien jaar getrouwd. En dat is een moment om te vieren én ook om terug te kijken naar het decennium. Want daarin is er veel gebeurd voor het gezin dat bekend is geworden van Een Huis Vol en een Huis Vol Emigreert. Want inmiddels wonen ze in Luxemburg.
Op elkaar vertrouwen
Het stel somt de tien jaar op met vier verhuizingen waaronder de emigratie, de geboorte van vier kinderen en de oudste kinderen zijn al het huis uit en hun eigen pad aan het bewandelen. “In die tien jaar hebben we spannende tijden beleefd toen Ivan twee keer flink ziek is geweest, maar maakten we ook samen de balans op. Werden we sterker en durfden we op elkaar te vertrouwen.”
Meest kwetsbare momenten
“We maakten in die tien jaar heel veel plannen en hebben veel van deze plannen waargemaakt. We hebben ons grote gezinsleven laten volgen voor een televisie programma. We lieten onszelf op de meest kwetsbare momenten zien. We namen veel mensen mee in ons leven. De mooie momenten en ook de minder mooie momenten. Maar wat zijn we trots op wat we samen kunnen, op ons vertrouwen in elkaar, ons vertrouwen in onze kinderen. En wat zijn wij dankbaar voor de onvoorwaardelijke liefde die wij voor elkaar voelen. Als man en vrouw, als vader en moeder, als groot, samengesteld geliefd en gelukkig gezin.”
Humor als verbinding
Zo kijkt het stel dus met een goed gevoel terug, maar ook al vooruit. “Met onze humor wat ons zo verbindt. Toen we gingen trouwen wisten we niet wat de toekomst ons zou brengen. Maar dit hadden we absoluut niet willen missen! En we hopen dat er nog heel veel mooie jaren bij komen.”
➡ Niets missen van programma’s als Een Huis Vol? Word dan ook lid van deze Facebook-groep en klets gezellig mee!