John de Bever is het wel gewend om voor grote zalen te staan, maar hoe anders is dat voor zijn partner Kees Stevens. Hij was toch altijd de man achter de schermen, tot de realityserie De Bevers van hem ook een bekende Nederlander maakte. En nu wacht er voor hem een nieuwe uitdaging: De Bevers Live.
Val straks flauw
In Ahoy staan de twee op 30 september en 1 oktober 2023 voor een volle zaal. Het wordt een (huiskamer) concert, waarin er dus ook voor Kees een prominente rol is weggelegd op het podium. En daar gaat het dus mis, zo vertelt hij aan Party. “Straks val ik flauw op het podium. Maar als dat gebeurt, dan is het maar zo.”
Koud zweet
“Onlangs was er een persdag voor De Bevers Live en toen heb ik drie nachten niet geslapen. Ik had echt koud zweet, dat je helemaal niet goed wordt. Straks val ik flauw op het podium of schijt ik in mijn broek, want dat kan ook. Als dat gebeurt, dan is het maar zo. Het wordt geen gescripte show. Het is ook echt ons feestje en onze muziekkeuze. Johns levensliedjes komen aan bod, maar ook meezingers van anderen, artiesten waar wij een band mee hebben.”
➡ Niets missen van De Bevers en lekker meepraten? Sluit je dan aan bij de De Bevers Facebook groep!