In het doldwaze seizoen van B&B Vol Liefde waren veel opvallende personages, één daarvan was absoluut Peter die op bezoek kwam in Griekenland voor Iris. De kapitein werd al snel intiem, maar uiteindelijk werd het niets. En na de reünie had hij kortstondig iets met Malgosia, al gaven de twee zelf niet veel later ruiterlijk toe dat het een grapje was.
Spannend avontuur
En nu gaat Peter opnieuw op zoek naar de liefde, dit vertelt hij aan RTL Boulevard. “Ik word over een maand verwacht in het huis van Lang Leve de Liefde. Dan ga ik weer een spannend avontuur tegemoet”, aldus Peter. De gewezen dansleraar heeft een lange relatie achter de rug, met zijn voormalige vrouw bestierde hij ook een B&B op het water.
Chocolade dansschoen
In de Biesbosch kun je nog altijd op zoek bij kapitein Peter, die met deze B&B ook deelnam aan het programma Bed and Breakfast. En nu zal hij dus meedoen aan Lang Leve de Liefde. Hij heeft zijn plannen al klaar, zowel als cadeautje als de eeuwige discussie over het slapen. “Ik dans graag, dus ze krijgt van mij een chocolade dansschoen. Ik ga lekker op de bank slapen. Een vrouw heeft meer privacy nodig, dus ik gun haar die privacy.” En uiteraard gaat hij dansen. “Ik zit niet graag stil, dus dat kan gaan van een potje voetballen of kleiduif schieten.”
Niets missen en meepraten over B&B Vol Liefde: Sluit dan aan bij onze B&B Vol Liefde Facebook groep!
