Jurgen en Elise zijn opnieuw te zien in Kopen Zonder Kijken. Deze zomer herhaalt RTL diverse afleveringen van de succesvolle reeks. Het is nu tijd voor de zesde aflevering van het vierde seizoen. Jurgen en Elisa gaan op huizenjacht op dinsdag 1 augustus vanaf 21.45 uur.
Remmende factor
In Rotterdam wonen Jurgen en Elisa in een drukke wijk. De bovenwoning was leuk, maar inmiddels zijn ze deze wel ontgroeid. Tijd dus om iets nieuws te vinden, alleen dat lukt niet vanzelf. Want vooral Jurgen is de remmende factor. Hij is zeer afwachtend en daarnaast totaal geen klusser.
Bob en Alex mogen zich uitleven
Waarom het zolang heeft geduurd is de vraag wanneer Bob en Alex aan de slag mogen. Want het stel heeft geen specifieke wensen en een redelijk budget. Dus daar kunnen de twee wel wat mee!
➡ Gezellig meekletsen over Kopen Zonder Kijken? Word lid van deze gezellig Facebook-groep!
