Wordt het Kopen of Slopen in Utrecht? Dat wordt de grote vraag in de tweede aflevering van Kopen of Slopen. Carline Tensen is afgedaald naar het midden van het land, waar Jeroen en Tjitske iets anders willen. Want de huidige woning met hun twee kinderen is gewoon niet meer te doen.
Kruip door sluip door
Ze hebben een leuke woning, alleen het is wat krap allemaal. Vrienden uitnodigen is er al bijna niet meer bij. “Het is een kruip door sluip door woning geworden”, ziet de 34-jarige Jeroen. Hij zou het liefst wel hier blijven wonen. “Ik ben gehecht aan het huis, mijn voorkeur is verbouwen.” Alleen hij heeft totaal geen idee waar hij dan zou moeten beginnen.
Gaat dit opleveren wat ik wil?
Lijnrecht tegenover hem staat de twee jaar oudere Tjitske. “Ik wil verhuizen. Omdat ik in dit huis niet zeker weet of een andere indeling of een uitbouw me gaat opleveren wat ik wil.” Wat het gaat worden? Dat is op maandag 13 november te zien vanaf 20.32 uur op RTL4.
➡ Gezellig meekletsen over Kopen Zonder Kijken? Word lid van deze gezellig Facebook-groep!