Jeroen is de eerste man die voor Elsje afreist naar het Zweedse Hammerstrand in Winter Vol Liefde. Elsje woont al zes jaar in dit witte walhalla en geniet volop van het leven in Zweden, maar zou dat graag delen met een partner. Ze zoekt een man die niet alleen bij haar past, maar ook iets kan bijdragen aan haar bestaan daar. En misschien is dat Jeroen wel.
Jeroen voor Elsje in Winter Vol Liefde
Met zijn markante voorkomen is Jeroen niet te missen in Winter Vol Liefde. Deze 51-jarige man is geboren in Rotterdam en woont tegenwoordig in Arnhem. Daar heeft hij bijna dertig jaar gewerkt als boswachter. Inmiddels is hij actief als werkbegeleider, maar zijn liefde voor de natuur is altijd gebleven. Met die achtergrond voelt een avontuur in het Zweedse landschap voor hem als een logische stap.
Hoewel hij er misschien stoerder uitziet dan hij zich vanbinnen voelt, omschrijft Jeroen zichzelf vooral als een romanticus. “Ik vind het heerlijk om samen gewoon te genieten van simpele dingen”, vertelt hij. “‘s-Avonds lekker buiten, een kopje koffie in de natuur, samen dingen doen en gewoon samen zijn. En in zo’n mooie omgeving, met dezelfde interesse.”

Romantisch maar realistisch
Jeroen weet heel goed hoe hij een relatie voor zich ziet. “Je hoeft niet echt alles van elkaar over te nemen, maar gewoon wel dat je er bent voor elkaar”, legt hij uit. Ondertussen kent hij zichzelf ook goed: “Ik vind het echt superspannend, want we zijn nu bijna daar en ik heb al besloten dat ik haar leuk vind. Maar het is maar afwachten of ze mij leuk vind. Ik kan vrij overweldigend zijn. Druk, aanwezig. Misschien moet ik me een beetje remmen, ik weet het niet.”
Een goede eerste klik
De eerste kennismaking tussen Jeroen en Elsje verloopt in ieder geval positief. Elsje is tevreden over haar eerste indruk. “Een hele aardige gast. Hij is niet te verlegen of iets, een goede eerste indruk”, aldus Elsje. Het lijkt erop dat er direct een klik is tussen de twee. Maar of dat genoeg is? Wordt ongetwijfeld vervolgd.
➡️ Niets missen van Winter Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!