Jennie Jelies heeft een boekje open gedaan over een terugkeer naar Nederland. Haar complete gezin vertrok in de zomer van 2023 naar Spanje om daar een nieuw bestaan op te bouwen. Jennie pendelt inmiddels echter tussen Nederland en Spanje. In een nieuwe TikTok-video vertelt Jennie er meer over.
Terug in Nederland
Ze vertelt: “Nou, ik ben nu al zes weken in Nederland. Ik ga met twee weken weer terug. Dan ben ik daar voor zeven of acht weken. Ongeveer twee maanden en dan blijf ik daarna ook vijf maanden in Nederland.” Wie denkt dat Jennie dat vervelend vindt, komt bedrogen uit. “Dat is best wel top eigenlijk. Iedereen zegt: Vind je dat niet vervelend? De hele tijd heen en terug. Ik heb eigenlijk gewoon een topleven. Want ik ga naar Nederland om te werken en ik zie mijn vrienden en ik ga gezellige dingen doen.”
Gemis
Wat Jennie wel vervelend vindt, is dat ze het momenteel moet doen zonder haar ouders. “Ik mis mijn vader en moeder wel echt ja. En mijn zusjes ook. Maar ik bel heel veel met mijn moeder en mijn zusjes. Het is wel te doen. Als ik om de twee maanden mijn moeder weer even zie en mijn zusjes ook, dan is het wel te doen.” Hieronder bekijk je de complete video.
➡ Niets missen van Een Huis Vol? Word dan ook lid van deze Facebook-groep en klets gezellig mee!
@jenniejelies Even wat vragen beantwoorden