Jennemie doet mee aan De Bondgenoten en dat is niet het eerste programma waarin we de Amsterdamse in zien. Een jaar eerder was ze namelijk al te zien op HBO Max in de datingshow Fboy Island. Nu wil Jenniemie honderdduizend euro verdienen via De Bondgenoten.
Jennemie in FBoy Island met Storm
HBO Max bracht eenmalig een datingshow naar Nederland. Het werd niet wat ervan verwacht werd, ook niet voor Jennemie. Ze deed mee en werd verliefd op Storm. Het bleek een fout, want hij bleek niet één van de ‘goede heren’ te zijn. Zo liep het uiteindelijk ook niet goed af. Ze eindigde de show dan wel met hem, maar is inmiddels weer single. En zo heeft Jennemie alle tijd om mee te doen aan De Bondgenoten, nadat ze eerder al negentien jaar danste op de Lucia Marthas Academie. Zo was ze betrokken bij veel grote shows in Ahoy en de Ziggo Dome.
Jennemie wil via De Bondgenoten een huis komen
De 27-jarige Jennemie woont in Amsterdam waar ze een marketingstrategist is. Daar zit voor haar ook gelijk een probleem. “Ik ben altijd online. Ik vrees dat ik de eerste week gewoon zonder een telefoon in mijn hand alsnog sta te tikken…” In De Bondgenoten heeft Jennemie wel een duidelijk doel. “Ik wil een huis kopen, daarom doe ik mee. En ook voor de ervaring.” Want met honderdduizend euro zit een huis kopen er eigenlijk nog niet echt in.
Fanatiek is ze in ieder geval wel. “Zeker als het aankomt op spelletjes, ik kan echt niet tegen mijn verlies. Stel we krijgen een eetopdracht, ik zal alles eten. Ook koeienballen.” En we zullen Jennemie niet snel stil in een hoekje zien zitten. “Ik ben een heel pittig type in een discussie, die ga ik altijd aan. En als je me eenmaal te pakken hebt, had je wel wat anders gewenst. Ik ben dan ook geen volger, ik volg altijd altijd mijn eigen pad.”
Duidelijke doelen voor zichzelf in De Bondgenoten
En behalve het spel winnen hoopt Jennemie zichzelf ook te ontwikkelen. Zo maakt ze duidelijk in haar introductiefilmpje. “Ik hoop te loeren om meer empathie te tonen naar mensen. En af en toe meer kwetsbaarheid te tonen.” Want in Metro legt ze uit dat haar dansachtergrond haar heeft gevormd. In positieve zin voor De bondgenoten, maar Jennemie wil ook dus wel dingen veranderen. “Door mijn jaren op Lucia Marthas ben ik ook heel gedisciplineerd. Daar was het dag in dag uit dansen, pijn hebben en door de pijn heen gaan. Volgens mij gaat dat mijn échte kracht zijn. Als ik weet dat ik iets wil, dan ga ik er ook echt voor.”
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!