Jeffrey heeft op vrijdagavond Big Brother moeten verlaten. Hij was samen met Jane, Eva en Elsa genomineerd en trok uiteindelijk aan het kortste eind. Zelf heeft Jeffrey het idee dat hij vooral vanwege zijn gedrag in de laatste week naar huis is gestuurd. Jammer, want hij had naar eigen zeggen nog eel kunnen bereiken in het huis. Hij vertelt erover in de dagboekkamer.
Afgerekend
Big Brother vraagt zich terecht af of Jeffrey zijn vertrek aan zag komen. “Ergens had ik er nog hoop in, maar ja… Het is heel spijtig na een slechte week dat je daarop wordt afgerekend. Ik had nog zoveel willen laten zien en willen leren. Het is heel spijtig dat ik dit kans nu niet heb gekregen. Het is heel jammer. Het is nog te vroeg voor mij, vind ik” Volgens Jeffrey is het vooral in de laatste week misgegaan, maar of hij iets anders had willen doen? “Dat weet ik niet.”
Veel geleerd
Alhoewel het avontuur er voor Jeffrey nu op zit, heeft hij wel veel geleerd tijdens zijn deelname. “Het is okay om gewoon jezelf te zijn. En omring je met mensen die echt naar je kijken en die je echt zien. Het is okay om je emoties te laten zien en erover te praten”, aldus Jeffrey.
➡ Niets missen van Big Brother? Volg deze Big Brother groep!
