Jasper heeft op dinsdag, met de finish in zicht, de loods van Een Jaar van je Leven moeten verlaten. Hij kwam in een eliminatie-opdracht lijnrecht tegenover Imadiddin te staan. De twee kregen 24 uur de tijd om vlaggen van landen uit hun hoofd te leren. Ondanks dat de twee alle vlaggen uit hun hoofd leken te kennen, ging het toch mis bij Jasper.
Djibouti
Jasper struikelde over de vlag van Djibouti. Het was zijn tiende vlag en in plaats van Djibouti sprak hij Djibatti uit. De jury moest lang in overleg, maar kondigde uiteindelijk aan dat het antwoord écht fout was. Jeffrey, die het programma eerder al moest verlaten, zat thuis in spanning af te wachten. “Kan die fles al open of wat?”, vroeg hij zich af toen de productie nog druk in overleg was.
Voor saus
Als vervolgens blijkt dat Jasper echt naar huis moet, dan verschijnt er op het Instagram-account van Jeffrey ook een video van de uittocht van Jasper. “Elf maanden voor ‘saus'”, schrijft hij erbij. En dat allemaal onder begeleiding van het liedje Dream On van Depeche Mode. Het is dan ook duidelijk dat in ieder geval één oud-kandidaat blij is met het vertrek van Jasper.
➡ Niets missen van Een Jaar van je Leven? Volg deze gezellige Facebook-groep!