Twaalf weken lang streed de twintigjarige Jason Glas mee om de zege in Big Brother, maar uiteindelijk moest hij nipt het onderspit delven tegen Bart. In gesprek met het Noordhollands Dagblad blikt de e-gamer uitgebreid terug op zijn avontuur in het huis.
Fanatisme Jason werd niet altijd gewaardeerd
Zo was het best even wennen aan al die camera’s op zijn neus. Als hoogtepunt wijst hij het vliegtuigje met daar achter een banner, gestuurd door zijn fans, aan. “Ja, het vliegtuigje kwam nadat ik twee moeilijke weken had gehad.” Kijkers waardeerden het vooral dat Jason echt kwam om het spel te spelen. “De bewoners die er voor de gezelligheid in zaten, die hadden het makkelijker. Ik werd er in het huis best wel op aangekeken dat ik spellen wilde winnen. Dan werd er gezegd dat ik niet zo fanatiek moest zijn, want dat ging ten koste van de gezelligheid.”
Met lege handen terug naar huis
Dat hij uiteindelijk niet won, zat Jason dan ook wel eventjes dwars. “Maar het zijn de mensen thuis die bepalen wie er wint. Ik heb er zelf geen invloed op gehad. Big Brother vroeg vooraf naar mijn voorspelling. Toen zei ik al dat ik van iedereen had gewonnen bij eerdere stemmingen, alleen nog nooit van Bart.” Achteraf zou hij anderen zeker aanraden om mee te doen aan Big Brother, vertelt Jason tot slot: “Jazeker, maar ik zou ook zeggen dat ze zich goed moeten realiseren dat ze drie maanden opgesloten zitten. Je doet wel bijzondere spellen, maar er zijn ook genoeg momenten dat je je verveelt en dat je ook uitgepraat bent met de andere bewoners. En je krijgt ook echt niks mee van de buitenwereld.”
➡ Niets missen van Big Brother? Volg deze Big Brother groep!