In de derde aflevering van De Spotcast van voormalig Bondgenoten-deelnemer Jelle is Jasmijn te gast. Jasmijn stond in de allereerste finale van de show, maar verloor die van Jennemie en greep dus naast de 100.000 euro. Vervolgens besloot Jasmijn het programma te verlaten.
Jasmijn vs Jennemie
In de podcast vertelt Jasmijn dat ze bewust tegen Jennemie wilde spelen, omdat ze toen nog niet wist wat voor finale het zou gaan worden. Ze hoopte op iets met algemene kennis, rekenen of taal zou zijn. Bovendien ‘vond ze het een leuk idee als de eerste met een ton sowieso een vrouw zou zijn’.
Tactiek
Jasmijn krijgt het voor elkaar dat ze tegen Jennemie mag spelen. “Het wachten in de kamers duurde vervolgens zó lang! Ik denk wel 2 uur. Toen ik uiteindelijk die tafel zag, dacht ik: wat gaan we nóú doen? Ik was verder eigenlijk alleen maar in shock. Op blufpoker had ik niet gehoopt, want als ik iets niet kan is het liegen. Ik ben altijd heel eerlijk en open.” Daarom koos ze er ook voor dat ze zelf de vragen mocht gaan stellen, en niet Jennemie, ‘want als zij vraagt ‘Sta jij achter een ton?’, en ik begin te lachen, gaat het al helemaal mis.”
‘Niet helemaal eerlijk’
Desondanks verloor Jasmijn de finale. Jegens Jennemie koestert ze geen wrok, ze konden immers altijd goed met elkaar opschieten. “Maar op al mijn vragen antwoorde ze ‘prima’. Dat is niet echt een antwoord, niet eerlijk. Ligt de ton hier? Prima. Dat is geen antwoord, kan ik niets mee.” Toen ze haar luik opentrok en een leeg vak zag, ‘verstijfde ze en haalde ze geen eens adem meer’. Jasmijn rende weg naar de badkamer en riep gelijk: “Dan ga ik weg.” Beluister de volledige podcast met Jasmijn hieronder!
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
