Kijkers leren Jeroen momenteel kennen als een van de dates van Elsje in het populaire RTL-programma Winter Vol Liefde, maar zijn televisieavontuur blijkt niet zijn eerste te zijn. LoveReality heeft ontdekt dat Jeroen al tien jaar geleden op tv te zien was in een heel ander programma.
Jeroen in Wie doet de Afwas
In 2015 deed Jeroen namelijk mee aan het programma Wie doet de Afwas. In dit spelprogramma gingen vier kandidaten een week lang iedere avond uit eten bij een andere Bekende Nederlander. Tijdens zo’n diner kregen ze één avond en drie gangen de tijd om te achterhalen bij welke BN’er ze aan tafel zaten.
Het concept was simpel: wisten de kandidaten de bekende gastheer of -vrouw te ontmaskeren, dan leverde dat een leuk geldbedrag op én mocht de BN’er zelf de afwas doen. Lukte het niet om te raden wie er voor hen stond te koken, dan waren de kandidaten zelf de pineut en eindigden zij aan de (was)bak.
Terug op tv
Nu is Jeroen terug op tv en wel in het programma van Winter Vol Liefde. Daar zoekt hij uit of hij een match is met Elsje, die vanuit het Zweedse Hammarstrand op zoek is naar de liefde.
➡️ Niets missen van Winter Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!

