Kim en David hebben een sprong in het diepe gewaagd. De twee hadden elkaar nog nooit gezien, maar werden door de wetenschap aan elkaar gekoppeld. De experts denken de perfecte match gevonden te hebben en sturen Kim en David samen op huwelijksreis. De twee mogen hun liefde verder onderzoeken in Gozo op Malta. In dit hotel verblijven David en Kim uit MAFS op huwelijksreis
Kim en David naar Gozo
Kim en David worden door de makers van Married at First Sight verrast met hun huwelijkslocatie. De twee vinden een kaart in hun hotelkamer waaruit blijkt waar ze naartoe vertrekken. Waar Malou en Sarath naar Fins Lapland zijn vertrokken en Jeppe en Jantine naar bloemeneiland Madeira, is voor David en Kim gekozen voor Gozo op Malta.
Het hotel van David en Kim
David en Kim zijn met zijn tweeën afgereisd naar het zonnige Malta waar hun huwelijksreis te wachten staat. De experts hebben voor hun een prachtige hotelkamer geboekt in het Quaint Boutique Hotel Xewkija. Het hotel is voorzien van een restaurant zodat je niet per se het complex af hoeft om wat lekkers te eten. Daarnaast ligt hetop 2,3 km van Mġarr ix-Xini Beach, de ideale plek om te wandelen, duiken en snorkelen.
Het hotel waar de twee overnachten ligt in Ix-Xewkija, Gozo. Het is het oudste dorp van Gozo. De stad staat bekend om zijn Rotunda kerk. Een overnachting boeken? Dat kan via Booking.com.
➡ Niets missen? Volg de Married at First Sight Facebook-groep!