Opeens viel het doek voor Illias in Het Zwaard van Damocles. Hij dacht de dames te kunnen vertrouwen, maar Gaby en Jaimie gooiden hem voor de bus. In een eliminatiespel wist hij die bus niet meer te ontwijken en moest naar huis. Nu kijkt hij terug op zijn deelname.
Strijdbijl begraven
“Ik zag het niet aankomen”, geeft hij toe bij Shownieuws. “Ik wilde af van het mannen tegen vrouwenbondje. In de ochtend zei ik: ‘vandaag geen vrouw eruit’. En daarom zit ik nu hier… De aflevering hiervoor zaten ze ook al op mij, dus ik had er wel rekening mee gehouden. Ik wilde alleen de strijdbijl begraven, we moesten weer mengen. Maar dat had ik niet moeten doen.”
Filmen als je slaapt
Het spel is keihard gespeeld, maar is dat het wel waard? “Dat is ook wel de edit moet ik eerlijk zeggen. We hebben ook echt hele leuke momenten meegemaakt. Maar je moet natuurlijk wel het spel spelen.” Ook neemt hij het op voor Sylvia. “Ze was niet zo heftig. Het is een schat van een meid, ik moet het echt voor haar opnemen. We hebben echt gelachen, al heb je dat bijna niet terug.” Nog een keer meedoen zou Illias niet, vooral door het 24 uur per dag filmen. “Dat heb ik echt als heftig ervaren en ga ik nooit meer doen. Ik wil op een gegeven moment uit kunnen, dat het erop zit. Even chill. Maar nu werd je zelfs in je slaap gefilmd.”
➡ Wil jij nou niets missen over Het Zwaard van Damocles? Volg dan onze gezellige Facebookgroep!
