Kijkers van First Dates keken vreemd op toen ze op dinsdagavond afstemden op NPO3 voor First Dates. Plots kwam daar Blanka voorbij, die nog niet zo lang geleden te zien was in Lang Leve de Liefde en inmiddels verloofd is met Peter, de man die ze daar leerde kennen.
Blanka in First Dates
Kijkers van First Dates reageren op Twitter dan ook totaal verbijsterd als ze Blanka ineens voorbij zien komen. “Ging die Blanca niet trouwen met die uit Lang Leve de Liefde?”, vraagt een kijker zich af. Een ander schrijft: “Huh? Ik dacht dat Blanca de liefde had gevonden via Lang Leve de Liefde?”
Eerder opgenomen
Het ziet er dan ook naar uit dat de aflevering van First Dates al eerder was opgenomen toen Blanka de liefde nog niet had gevonden in Lang Leve de Liefde. Hieronder een greep uit de verbaasde Tweets.
➡ Niets missen van Lang Leve de Liefde? Word dan ook lid van deze Facebook-groep en klets gezellig mee!
Huh? Is dit niet die chick die na 3 mnd gaat trouwen met haar date uit #LangLeveDeLiefde #lldl #firstdates #firstdatesnl pic.twitter.com/khakIDkEQA
— Flipje Fluitketelaar (@flipjefluit) September 20, 2022
Ging die Blanca niet trouwen met die uit #lldl? #firstdates
— Limbo81 (@Limbo_1981) September 20, 2022
Huh? Ik dacht dat Blanca de liefde had gevonden via #lldl ? #FirstDates vorige week waren ze nog op vakantie las ik ergens
— Nouchke (@noes1976) September 20, 2022
#Firstdates huh blanca???? Die had toch al iemand uit #lldl
— suikerspinnie (@Suikerspinnie1) September 20, 2022
Waar kennen we Blanka van? #lldl? #firstdates
— ℙ (@Paulus_Paulala) September 20, 2022
