Hoe gaat het nu met Evelynne en Randel uit Het Roer Om? We zagen de twee van het dorpje Borger naar Spanje verhuizen, waar ze een bodega op de kop tikten. Hun wijnkennis moest wel wat bijgespijkerd worden, maar is dat anno 2025 gelukt? Je leest het in dit artikel!
Hoe gaat het nu met Evelynne en Randel uit Het Roer Om?
Laten we maar meteen met de deur in huis komen vallen. Het antwoord op de bovenstaande vraag is ‘ja’. De business van Het Roer Om-Evelynne en Randel is nog steeds alive and kicking. Je kunt zelfs een (of liever natuurlijk meerdere) overnachting bij ze boeken. Op de website van de bodega, die ‘Bodega 2024’ heet, lezen we: “Welkom bij Bodega 2024! Wij zijn Randel en Evelynne en met veel enthousiasme nodigen we jullie uit in onze bodega.”
“Na 23 jaar bij de brandweer en 26 jaar bij de politie te hebben gewerkt, hebben we in 2024 de sprong gewaagd en ons leven in Nederland achtergelaten. We zijn verhuisd naar Algemesi, Spanje, waar we de Bodega met parking hebben overgenomen”, gaat Het Roer Om-stel verder. “In onze bodega willen we een warme en gastvrije sfeer creëren, waar iedereen zich thuis voelt. Wij heten je van harte welkom!”
Evelynne en Randel beloven een bourgondische experience: “Kom genieten in ons gezellige proeflokaal van een zorgvuldig geselecteerde collectie biologische wijnen, speciaal voor u ingekocht. Verwen uzelf daarnaast met onze heerlijke huisgemaakte tapas. (Let op: de wijnproeverij en tapas zijn niet inbegrepen bij de overnachting.) Reserveren bij Bodega 2024 is aan te raden om verzekerd te zijn van een plekje.”
Hoeveel kost een overnachting bij Evelynne en Randel?
Bodega 2024 biedt een privéparkeerplaats waar je de nacht in je camper kunt doorbrengen. Je kunt intussen gebruikmaken van een douche en toilet, er is stromend water én er is zelfs Wi-Fi. “De kosten voor een overnachting bedragen €15,-.”
Evelynne en Randel op social media
Evelynne en Randel beheren ook een Instagram-pagina, waarop je kunt zien wat je zoal kunt verwachten. Ze schrijven over hun deelname aan Het Roer Om: “Het was een proces met ups en downs, vol uitdagingen en bijzondere ervaringen. We hebben ontzettend veel meegemaakt sinds we deze stap hebben gezet: van dromen en plannen maken tot keihard werken om hier iets moois van te maken. Er waren hoogtepunten, maar ook momenten waarop we ons echt afvroegen: waar zijn we aan begonnen? Nu, na al die tijd, kunnen we eindelijk terugkijken op alles wat we hebben doorstaan en hoe ver we zijn gekomen.”
➡️ Volg onze Facebookgroep over Het Roer Om om geen enkele update te missen!
Dit bericht op Instagram bekijken