John de Bever en Kees Stevens sparen zich niet en laten ook buiten De Bevers om heel wat van zichzelf zien. Ook als het wat ongemakkelijkere momenten zijn. Zo laat Kees via Instagram een volledige schoonheidsbehandeling zien.
Een echte man!
“Oh ik ga zo knap worden”, zegt Kees terwijl hij inmiddels volledig ingesmeerd op de tafel ligt. Maar wie mooi wil zijn moet uiteraard pijn lijden…. Daar kan Kees nu weer alles over meevertellen. Haal er maar af die lijn strepen om al die overtollige haartjes weg te trekken. “Ik ben tenslotte een echte man”, aldus Kees… Zie hieronder de pijnlijke beelden!
Nieuwe seizoen De Bevers
Komende maand kunnen we ons op gaan maken voor nog veel meer van John de Bever en Kees Stevens. In een nieuw seizoen van De Bevers volgen we de twee in aanloop naar de concerten in Ahoy. En mogelijk krijgen we ook meer te zien van de aanstaande verhuizing, want het stel heeft hun appartement te koop gezet.
Dit bericht op Instagram bekijken
➡ Niets missen van De Bevers en lekker meepraten? Sluit je dan aan bij de De Bevers Facebook groep!