Van Married at First Sight Australia seizoen 8 is niet heel veel liefde overgebleven, maar Bryce en Melissa vormen een uitzondering. Zij bevestigden onlangs dat ze ‘voor het echt’ willen gaan trouwen, en: Melissa is deze week bevallen van hun baby’s!
Twin Boys
Melissa heeft twee jongetjes, een tweeling dus, op de wereld gezet. Hoewel de blondine eigenlijk pas in december uitgerekend (het was nu tien weken te vroeg) was, is de bevalling goed verlopen en maken zij en de twee jongetjes het heel goed.
Iets te vroeg
“De Twin Boys wilden niet langer binnen blijven, en willen naar buiten om kennis te maken met ons in de grote wijde wereld”, vertelt een glunderende Bryce op de video. “Hoewel we er niet al helemaal 100% klaar voor waren is het belangrijkst dat iedereen gezond is.” Van harte gefeliciteerd, Bryce en Melissa!
➡️ Niets missen van MAFS? Vol ons ook op Instagram
Dit bericht op Instagram bekijken
