De afgelopen maanden draaiden ze al om elkaar heen: Chess en Thomas. De twee groeiden steeds dichter naar elkaar toe, maar er was één probleem: Chess heeft een vriend thuis zitten. Hij was absoluut niet te spreken over de beelden die hij te zien kreeg en kwam met een ultimatum: ‘Je komt nu naar huis’. Chess besloot te blijven, maar beloofde dat er geen nieuwe beelden meer zouden komen met Thomas. Maar dat is niet gelukt. In de aflevering van maandagavond kunnen de twee elkaar niet meer weerstaan.
Zoenen
Chess en Thomas zijn bij elkaar in een bondje gekomen. Ze vormen samen met Marlijn en Robert een bondje. Omdat Marlijn razendsnel haar beddenkeuze bekendmaakte, werden Chess en Thomas een beetje gedwongen om naast elkaar te slapen. En daar, op de slaapkamer, gaat het in de aflevering van maandagavond helemaal mis tussen de twee. In beelden die nu al zijn verschenen, is te zien dat de twee het erg gezellig met elkaar hebben in bed en dat er gezoend wordt.
Bijgelovige Thomas
En dat terwijl Thomas eerder nog liet weten dat hij nogal geschrokken was nadat hij in de Bijbel had gelezen dat hij de vrouw van een ander met rust moest laten. Dat lijkt niet helemaal geluk te zijn.
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
