Het tweede seizoen van Married at First Sight: Match or Mistake gaat op 19 september aanstaande van start. En het belooft weer een bijzonder heftig seizoen te worden: in de eerste beelden zien we volop tranen, ruzie, drama, kruisbestuivingen en zelfs een kandidaat die vroegtijdig weggestuurd wordt!
De deelnemers
Vorige week werden de kandidaten van Married at First Sight: Match or Mistake seizoen 2 al onthuld. Daarbij werd nog niet gemeld wie aan wie is gekoppeld. De namen van de heren zijn Jeff, Roy, Jeroen, Jack, Ollie en Silio. De dames heten Maris, Rosa, Manuela, Victoria, Ginger en Wendy. Hen zien we nu allemaal aan het werk in de kersvers gereleasede beelden uit het seizoen. Duidelijk is dat er weer meerdere kandidaten romances aangaan met andere deelnemers dan hun eigen partner, en dat levert natuurlijk weer veel drama op.
Weggestuurd
Als kers op de taart horen we hoe expert Patrick van Veen uiteindelijk zelfs één van de deelnemers, nog om onbekende redenen, een bruid/bruidegom naar huis stuurt. Hij/zij moet het experiment per direct verlaten. Dit wordt nog wat, allemaal!
Dit bericht op Instagram bekijken
Nieuwe twists
Married at First Sight: Match or Mistake verscheen vorig jaar voor het eerst en pakt het net iets anders aan. Singles nemen een sprong in het diepe door te trouwen met iemand die ze nog nooit eerder hebben ontmoet, maar dan met bijzondere twists. Deze editie is namelijk gebaseerd op de Australische en UK-versies. Groepsdynamiek is belangrijker en er zijn speciale stay or leave-ceremonies waardoor de avonturen al vroegtijdig kunnen stoppen. Vanaf 19 september op Videoland!
➡ Niets missen? Volg de Married at First Sight Facebook-groep!
Nog meer beelden: