Megan Desaever maakte in aflevering 3 van Ex on the Beach: Double Dutch haar entree vanuit de zee, als ex van Dylan. In het verleden deed ze ook al eens mee aan Temptation Island met toenmalig vriend Kevin, later kreeg ze nog een relatie met EOTB-ster Dennis Roos. En vandaag de dag zou ze best weer eens van de markt kunnen zijn.
Samen op vakantie
Megan is namelijk op vakantie samen met niemand minder dan Joey, degene met wie ze in EOTB al op haar eerste dag in de villa flink de bloemetjes buitenzette. Nu betekent naar bed gaan met iemand niet zo veel in EOTB-wereld, maar samen op vakantie gaan is natuurlijk wel even iets anders.
Egypte
Megan en Joey vertoeven in een luxe resort in de Egyptische toeristentrekpleister Hurghada. Ze taggen elkaar niet op de foto’s van bijvoorbeeld hun heerlijke avondeten en cocktails (zouden ze hun relatie nog niet bekend mogen maken wegens hun EOTB-contract?), maar Reality FBI constateerde al dat ze wel degelijk samen op reis zijn.
Na Dennis, naar Dubai?
De vraag is wel of Joey bereid is om straks naar Dubai te verhuizen, want na de belastingrel in België kondigde Megan aan dat ze spoedig die kant op zal emigreren. Eerst nam ze ex Dennis al even mee die kant op, maar (nadat al bekend werd dat hun snelle huwelijk een publiciteitsstunt was) liep dat spaak. Is Joey dan wél de ware?
➡ Niets missen van Ex on the Beach Double Dutch? Volg deze Ex on the Beach groep!


