Haye loopt in de derde aflevering van Ik Ga op Reis en Neem Mee een vreselijk pijnlijk blauwtje, maar misschien wordt het daarna wel een stuk beter? Diana ziet Spider-Man op haar af komen vliegen, terwijl Nigel nu al van twee walletjes begint te eten… Als dat maar goed gaat!
Blauwtje
In Griekenland moest Haye zijn eerste keuze nog maken tussen Emma en Kelly. Hij trok al snel naar die laatste toe, tot zij ook een aantal duidelijke voorwaarden verbond aan de relatie die hem in het nauw bracht. Zo stond hij stik nerveus in een kleine kerk van een blaadje op te lezen wat hij wilde gaan doen. Emma werd afgeserveerd en Kelly mocht mee op de verdere reis. Alleen daar dacht ze zelf anders over. “Ik voel geen verliefdheid en daarom ga ik liever naar huis…” Auw! “Zo dus ik loop hier een blauwtje”, stamelt Haye. Zo is hij alleen naar Mykonos, tot Rowena verscheen. Met een Brabantse klik gaat het al gelijk een stuk soepeler dan de eerste twee dates.
Spider-Man
Diana zag vorige week Corné zomaar uit zichzelf vertrekken. Lars bleef daardoor alleen over, maar krijgt concurrentie van Spider-Man! Patrick is namelijk gehuld in een echt spiderpak. Hij identificeert zich namelijk met deze superheld. “Zijn kleding is niet mijn smaak”, zegt Diana. “Maar voor de rest is het een hele leuke jongen.” En ze is blij dat er weer twee mannen zijn, zodat ze zich niet te veel en te snel gaat hechten aan Lars. Wat opvalt is dat waar Lars bij Corné de stille was, hij nu juist steeds meer aanwezig is. En dat bevalt Diana wel.
Serieuze concurrentie
Nigel stuurde Lana weg en Charmayne zag haar kans al helemaal schoon. Zij dacht namelijk Nigel al voor zich te hebben gewonnen, tot Lindsey opeens voor hun neus staat. Nigel verandert direct van gedrag en trekt zich ook nadrukkelijk toe naar de nieuwe dame. In de nachttrein laat Charmayne echter geen kans onbenut. Zodra haar concurrente slaapt, duikt ze gelijk bij Nigel in bed. En is het zoenen maar. Aangekomen op hun nieuwe bestemming gaat Nigel gelijk met Lindsay op date. En daar ging het wel heel snel. Want Nigel vraagt al of ze gelijk bij hem wil slapen die nacht….
➡️ Niets missen en gezellig meekletsen? Word dan ook lid van de Ik Ga op Reis en Neem Mee Facebook-groep.