Het begint er meer en meer op te lijken dat Demi aan het bezwijken is onder het gekkenhuis genaamd De Bondgenoten. Ze oogde al behoorlijk overspannen, maar sinds de relatiebreuk met Geert gaat het al helemáál niet meer goed met haar.
‘Bondgenoten-psychologen moeten Demi wegsturen’
Met de paniek in haar ogen gaf Demi in de vrijdagaflevering haar ex Geert op zijn donder, omdat hij ‘flirtte met Mercedes’. Op het social medium X maken steeds meer mensen zich serieuze zorgen om de mentale gesteldheid van Demi. “Als ik haar moeder was, had ik haar direct die loods uit getrokken!”
Een greep uit de reacties:
Demi is een raar type hoor tjonge ik zou als ik
Geert was heel hard wegrennen #Debondgenoten— Tim De zwart (@dezwart52068) October 24, 2025
Waarom roept Demi Geert op het matje? Het was toch uit? Zelf is ze ook met hem wezen flirten toen hij nog in een relatie zat #debondgenoten
— Amanda (@Amandaaa88_) October 24, 2025
Als ik de moeder van Demi was had ik haar hoogstpersoonlijk uit die loods getrokken #Debondgenoten
— (@b4ndgenoten) October 24, 2025
van de psych moest che naar huis….waarom demi dan niet #debondgenoten
— jose van appeven (@AppevenJose) October 24, 2025
Kan de psycholoog die Che verplichte weg te gaan….nu aub demi weghalen#debondgenoten pic.twitter.com/fEGt7fCIj4
— ~ Stippi Langkous~ (@sweet_loulou82) October 24, 2025
Toevallig vandaag langs GGZ Delfland in Delft gereden vanmorgen. Ik wilde bijna daar aangeven om Demi daar toe te wijzen. #debondgenoten
— Hans Kast (@KastHans) October 24, 2025
Die demi is helemaal ontspoord #Debondgenoten
— Serena❤️ (@Serena_always) October 24, 2025
Echt Demi…er is een wachtrij bij de ggz he…#debondgenoten
— Antoinette Winters (@twetjewinters) October 24, 2025
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
