Een verschrikkelijk weekend was het voor Cleo, die we kennen van haar Temptation Island-deelname samen met Antonio. De blondine is namelijk slachtoffer geworden van diefstal.
Dader oogst flink
En vanwege het feit dat Cleo nogal fan is van peperdure merkkleding, is de totale waarde van de buit van de dader behóórlijk opgelopen. Het gaat van een gepersonaliseerde Louis Vuitton-tas tot Louboutin-schoenen, en van een LV-riem tot een Gucci-tas, zo somt Cleo op op Instagram.
Emotionele schade
Ze vraagt mensen die één van de artikelen bijvoorbeeld op Marktplaats tegengekomen, zich bij haar te melden. Niet alleen de materiele, maar ook de emotionele schade is groot: “Ik ben kapot, enorm van slag.. Ga werken voor je geld, schoften”, foetert ze in een Story-video.
➡ Niets missen van Temptation Island? Volg deze Temptation Island Facebook-groep!