Glenn zag zelf niet aankomen dat hij Big Brother ging winnen, sterker nog daar dacht hij pas bij de laatste drie bewoners pas over na. Sinds zijn entree had hij andere favorieten in het huis. Dit vertelde hij in een interview met Showbizztv België.
Kende mezelf al
“Ik ging niet naar het Big Brother-huis om mezelf te leren kennen, ik ben mentaal sterk genoeg. Voor mij was ik daar puur voor het experiment en de spelletjes. Dat fascineert me gewoon. En kijken hoe ik het zonder muziek, zonder social media en zonder gezin vanaf ging brengen. En die spelletjes houden me wel echt scherp.”
Sterke persoonlijkheden
Denken aan de zege deed hij niet. “Ik denk pas vanaf de laatste drie. Twee weken daarvoor waren we nog met zeven bewoners en er zijn er vier vertrokken op één week tijd. Dat waren allemaal sterke persoonlijkheden.” Achter elkaar verdwenen Karen, Tom, Ashley en Jimmy. “Pas bij de finale dacht ik dat er een kans is om te winnen. Voor ik het huis in kwam dacht ik dat Alice de finale kon halen en Tom zag ik in de finale staan.”
➡ Niets missen van Big Brother? Volg deze Big Brother groep!
