Het is feest in huize Jelies. Het gezin, dat voorheen ieder jaar te volgen was in Een Huis Vol, is gek op voetbal. Nu zijn twee van de dochters van Janneke en Johan erin geslaagd om er met de kampioensbeker vandoor te gaan. Op Instagram plaatst het gezin foto’s van het feest.
Kampioenen
Meerdere kinderen uit de familie Jelies zitten op voetbal. Twee van de kinderen is het echter gelukt om de hoofdprijs te pakken. Aida en Albertine mogen zich namelijk kampioenen noemen. Op Instagram heeft het gezin twee foto’s geplaatst waarop de kinderen poseren met de kampioensbeker. Op de ene foto is Aida te zien met een ploeggenoot en op de andere foto straalt Albertine met de prijs in haar handen. “Wij hebben feest, allebei kampioen”, valt erbij te lezen.
Emigreren
Voor de dames is het misschien wel hun laatste kampioenschap in Nederland. Het gezin wil namelijk emigreren en vertrekt binnenkort naar Spanje. Voor dat nieuwe avontuur lijkt het gezin gevolgd te worden door een cameraploeg. Aan welk programma ze meedoen, is echter nog niet bekend.
➡ Niets missen van Een Huis Vol? Word dan ook lid van deze Facebook-groep en klets gezellig mee!


