De familie van Roxy is via Instagram naar buiten gekomen met een statement nadat haar vriend van buiten De Bondgenoten een interview heeft afgegeven aan Shownieuws. In het uitgebreide gesprek deed Giovanni, de inmiddels ex-vriend van Roxy, een boekje open. Daarin vertelt hij onder meer dat hij al een maand intensief aan het daten was met Roxy en dat ze op elkaar zouden wachten. Maar nu Roxy naar bed is gegaan met Robert, is het voor Giovanni klaar. De familie van Roxy laat nu van zich horen.
Statement
De familie van Roxy laat de berichten van Giovanni niet ongemerkt aan zich voorbij gaan. Op Instagram plaatsen zij nu een boodschap uit naam van Roxy: “Ik merk dat er veel wordt gesproken over de situatie tussen Gio en mij. Daarom wil ik graag wat duidelijkheid geven. Gio en ik hebben twee weken gedatet voordat ik deelnam aan De Bondgenoten.”
Geen officiële relatie
Ze vervolgen: “We hadden het fijn samen, maar we hadden geen officiële relatie. Inmiddels heb ik, zoals jullie ook hebben gezien, een goede klik met Robert.” Maar van een officiële relatie was volgens Roxy en haar familie dus geen sprake.
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
