De familie Cudogham staat vandaag stil bij een bijzondere dag. Het is namelijk Keti Koti, een van oorsprong Surinaamse feestdag ter viering van de afschaffing van de slavernij. Eerder in een seizoen van Een Huis Vol zagen we al eens dat deze dag een speciale betekenis heeft voor het gezin en ook vandaag staan ze extra stil bij Keti Koti.
Keti Koti
Op het Instagram-account van het gezin lezen we: “1 juli is een dag van herdenken en vieren. Herdenken en stilstaan bij het grote leed wat onze voorouders hebben moeten meemaken. En daarna het vieren van de vrijheid. Iedereen een fijne Keti koti.” Daarbij plaatste het gezin ook een drietal foto’s die je onderaan dit artikel terugvindt.
Een Huis Vol
De familie Cudogham is binnenkort ook weer te zien in een nieuw seizoen van Een Huis Vol. Het programma is terug op maandag 19 augustus en neemt ons mee in de levens van vier verschillende gezinnen. Een daarvan is de familie Cudogham. Voor hen is het een spannende periode, want oudste zoon Jazz gaat uit huis en ook Kik zet grote stappen.
➡ Niets missen van Een Huis Vol? Word dan ook lid van deze Facebook-groep en klets gezellig mee!
Dit beleeft de familie Cudogham in nieuw seizoen Een Huis Vol
Dit bericht op Instagram bekijken
