De familie Blom brengt een boek uit waarvoor hun overleden dochter de inspiratie is geweest. Het gezin van de familie Blom leerden we kennen tijdens hun deelname aan Een Huis Vol. Vader Maarten en moeder Gerdien zijn daarin te zien met hun zeven kinderen. Al vanaf het begin zijn ze openhartig over het feit dat ze ook een dochtertje zijn verloren.
Als de hemel openscheurt
De afgelopen tijd heeft moeder Gerdine gewerkt aan een boek genaamd ‘Als de hemel openscheurt’. Daarin vertelt ze een waargebeurd verhaal van verdriet, verwondering en victorie. Op de achterkant van het boek lezen we: “Het is 8 augustus 2018 en de zon schittert aan de strakblauwe Albanese hemel. Terwijl iedereen in vakantiestemming verkeert, ligt de zesjarige Miriam ziek op bed. Niemand heeft door dat ze stervende is, zelfs haar moeder niet. Te laat slaat de paniek toe en in allerijl wordt Miriam naar het staatsziekenhuis gebracht, waar chaos de overhand heeft. Ze wordt doodverklaard en wat volgt is verbijstering, verdriet, schuldgevoel en strafrechtelijk onderzoek.”
“Midden in dit alles, hoe onbegrijpelijk ook, is God onmiskenbaar aanwezig. Hij spreekt, troost en geeft kracht om het onmogelijke te doen. Enkele dagen later slaat de doodsangst opnieuw toe en worden twee andere kinderen van het gezin op de Intensive Care opgenomen. In de kille en traumatische omgeving waar hun zusje onder een wit laken is weggevoerd, ontvouwt zich een hartverwarmend en wonderlijk verhaal.”
Het boek
Het boek wordt vanaf 14 november uitgeleverd en is nu alvast te bestellen bij onder meer bol.com. De prijs van het boek bedraagt 24,95 euro. Vanaf 23 december is de familie Blom ook weer te zien in een gloednieuw seizoen van Een Huis Vol.
➡ Niets missen van Een Huis Vol? Word dan ook lid van deze Facebook-groep en klets gezellig mee!
