Voor Fabrizio Tzinaridis is het avontuur in Special Forces VIPS tot een einde gekomen. Net als Koen Pieter van Dijk (Koen Kardashian) heeft de voormalig Temptation Island-deelnemer op moeten geven, en het overlevingsprogramma moeten verlaten.
‘Ik geef op’
“Ik heb niet wat nodig is om special forces operator te worden, dus ik geef op”, vertelt Fabrizio in tranen tijdens een gesprek met de staf. Hij krijgt nog bemoedigende woorden mee: “Hartstikke goed gedaan en ik hoop dat je er veel van geleerd hebt.” Fabri: “Het waren de drie moeilijkste woorden die ik over m’n lippen moest krijgen. Ik had me nooit kunnen bedenken waar ik me aan zou blootstellen hier.”
Opgeheven hoofd
“Dit was echt de grootste uitdaging van mijn leven. Het maakt je wel nederig. Ik heb enorm veel respect voor de mannen die dit elke dag doen. Nee, niks voor mij”, aldus Fabrizio tot slot. Special Forces VIPS: Wie Durft Wint zie je iedere zondag bij Videoland.
➡ Niets missen van Temptation Island? Volg deze Temptation Island Facebook-groep!
