Temptation Island VIPS belooft een spectaculair seizoen te gaan worden. Donderdag 27 juni verschijnt de eerste aflevering op Videoland, en in die aflevering merken we gelijk een grote verandering op.
Extra tablet met extra beelden in Temptation Island VIPS
Het medium Cosmopolitan keek op de officiële persdag mee naar de kick-off en doet verslag: ‘Aan het begin van de eerste aflevering vertellen Yolanthe en Kay aan de koppels dat er een tablet op hun nachtkastje staat. Niet zomaar een tablet: op deze tablet komen af en toe extra(!) beelden.’
‘Ze kunnen kiezen of ze deze beelden wel of niet willen bekijken. Het gaat (natuurlijk) om beelden van hun partner in het andere resort. De beelden zijn maximaal twee keer te bekijken, dan verdwijnen ze voorgoed’, aldus Cosmopolitan.
Meer verleiders dan ooit tevoren in Temptation Island VIPS
Eerder werd al duidelijk dat de producers nog veel meer verleiders inzet dan voorheen. Het zijn nu dertien vrouwelijke en veertien mannelijke verleiders die het de deelnemers zwaar moeten gaan maken in de villa op Thailand. Verleider Rico Mallee verklapte alvast dat dit voor een ’testosteronbom’ in het huis zorgde. Dit wordt smullen!