Patrick van Veen heeft het helemaal gehad met Married at First Sight. Nadat hij vorige week al aankondigde dat hij niet meer terugkeert voor een nieuw seizoen van het programma, geeft hij nu in gesprek met Shownieuws tekst en uitleg wat betreft zijn keuze. Een moeilijke beslissing was het voor hem ook niet, zo is hij eerlijk.
Vertrokken
Gedragsbioloog Patrick van Veen heeft voor zichzelf de keuze gemaakt om niet mee te doen aan een tiende seizoen van MAFS. “Ik heb vorige week formeel na de uitzending bij RTL gedeeld dat ik er niet nog een seizoen bij zal zijn”, legt Patrick uit. “De keuze is uiteindelijk ook een hele makkelijke keuze, omdat je op een dag in de spiegel kijk en denkt: joh, word ik hier op deze manier blij van, op deze manier werken? Als het nee is, moet je daar een conclusie uit trekken.”
Zo gezegd, zo gedaan
En dus besloot Patrick van Veen de eer aan zichzelf te houden en niet terug te keren voor een tiende seizoen van Married at First Sight. Het team van experts zal er voor het nieuwe seizoen dan ook anders uit gaan zien. Of Radboud Visser, Eveline Stallaart en Anne Campagne wel terugkeren, is nog afwachten.
➡ Niets missen? Volg de Married at First Sight Facebook-groep!