Eva en Bram doen mee aan Married at First Sight 2025 en zijn het vierde koppel dat door de experts is uitgekozen. De 31-jarige Eva uit Amsterdam woont samen met haar hondje Georgie. Ze heeft een gelukkig leven, maar merkt dat ze een leuke partner aan haar zijde mist om dingen mee te delen. Dat gaat haar misschien lukken met de 36-jarige Bram uit Winssen. Dit is alles wat je moet weten over Eva en Bram uit MAFS 2025.
Eva Hamann in Married at First Sight 2025
Eva Hamann uit Amsterdam lukt het zelf maar niet om een leuke man te vinden en dus doet de 31-jarige nu mee aan Married at First Sight. De trotse eigenaar van hondje Georgie en copywriter denkt dat ze nu alles op een rijtje heeft voor een relatie. “Ik ben echt al een tijd lekker op mezelf, mijn business aan het starten en nu ben ik er toch ook wel aan toe om het leven met iemand te delen.” Wat ze aan een eventuele partner te bieden heeft? “Ontzettend veel. Heb je even? Hoe lang hebben we hiervoor? Ik ben gewoon zo leuk. En ik ben gewoon lief. Het wordt tijd, denk ik.”
In haar vrije tijd is Eva druk met hockey en gaat ze graag met vriendinnen op stap. Ze wordt omschreven als ‘ontzettend outgoing’ en ze heeft graag mensen om zich heen. Ook heeft ze een voorliefde voor Zuid-Korea. “Mijn guilty pleasure is alles wat betreft Zuid-Korea. We doen eens in de tijd met mijn vriendinnen een Koreaanse avond.”
Moeder Eva kreeg herseninfarct
Eva is opgegroeid in een vrij grote familie. Ze heeft drie oudere zussen, waardoor ze vroeger thuis met zijn zessen waren. “Mijn ouders zijn al heel lang samen, al bijna 45 jaar getrouwd. Mijn zussen zijn allemaal redelijk gesetteld. Ik heb al vijf neefjes en een nichtje, dus het is altijd goede chaos bij ons. Vooral bij Sinterklaas en Kerst. En ik ben de enige eigenlijk die daarin gewoon lekker nog fladderde en mijn eigen ding deed en nog in haar eentje aan de eettafel zat bij feestdagen.”
Die eenzaamheid brak haar echt op toen het in 2021 gruwelijk mis ging met haar moeder. Het gezin werd destijds opgeschrikt door een herseninfarct van de moeder van Eva. Eva merkte toen pas dat ze zich een beetje eenzaam voelde. Haar zussen hadden allemaal een partner die hen steunde en dat wilde Eva ook heel graag. In de toekomst vindt ze die steun misschien wel bij Bram.
Zorgzame Bram Gruitrooij zoekt vrouw in MAFS seizoen 10
Eva is gekoppeld aan de zorgzame Bram Gruitrooij uit het Gelderse Winssen. Hij kan het best omschreven worden als een echte helper. Bram is dol op dieren. Hij heeft alpaca’s, bokjes, kuikentjes, pauwen, hertjes en een hond. “Het is nooit stil in huis. Alleen, ik mis nog de vrouw. Ik werk in de palliatieve zorg, ik doe zorgvakanties, ik doe EHBO op feestjes. Eigenlijk van alles. Ik werk voor mezelf. Ik heb eigen thuiszorgorganisaties waar ik eigen clie2nten heb.”
Met een van hen heeft Bram een bijzondere band, Ricky. “Dat is een jongen met het syndroom van Down. Ik help hem altijd in het dagelijks leven met van alles. Neem hem mee naar feestjes, ga met hem sporten. Soms ga ik met hem op vakanties. Die jongen geniet daar volkomen van. En ik geniet er ook van als hij daar zo van geniet.”
Brandweerman Bram
Wie denkt dat Bram het daar al druk genoeg mee heeft, komt bedrogen uit. Hij werkt ook als brandweerman bij de brandweer van Beuningen. “Ik vind het wel belangrijk om in mijn werk anderen te helpen. Dat geeft toch een bepaalde voldoening. Wat je geeft krijg je toch vaak terug”, meent Bram.
Toch was zijn leven zeker niet altijd rozengeur en maneschijn. “Het gezin waarin ik ben opgegroeid, is altijd erg belangrijk voor mij geweest. Ik ben opgegroeid met mijn beide ouders en mijn twee zusjes. Mijn moeder is in 2015 overleden. Na het overlijden van mijn moeder, is de band met mijn zussen wel echt gegroeid. Nog meer. Er is altijd wel echt veel contact en we zien elkaar ook heel vaak.” Bram staat positief in het leven en hoopt een partner te vinden die dat ook kan.
➡ Niets missen? Volg de Married at First Sight Facebook-groep!