Vandaag is de nieuwe serie Like Me, I’m Famous van start gegaan. Videoland heeft de eerste twee afleveringen van de reality-spelshow gereleased. Tien bekende influencers, samen goed voor meer dan twee miljoen volgers, verhuizen naar een vervallen kasteel in de Franse Ardennen om daar naar de top van de populariteitsschaal te klimmen.
Like Me, I’m Famous
In de serie zien we onder meer Joan Pronk (Love Island), Niek Marijnissen (The Bachelorette), Jay en Donny Roelvink (beiden Temptation Island) terug. Zij gaan de strijd om het verkrijgen van likes met onder meer Roxanne Kwant (Rumag) aan.
Dat gebeurt tijdens zware challenges en opdrachten. Wie gaat de strijd winnen? Meer uitleg en de volledige deelnemerslijst vind je hier.
Dit bericht bekijken op Instagram
Dit bericht bekijken op Instagram
