Tijd om rustig op adem te komen krijgen de deelnemers in Charmes in de Strijd niet. Er staat honderdduizend euro op het spel en zo moet er de tweede dag gelijk iemand naar huis worden gestuurd. Hoe moeilijk de dames het ook vinden, zonder genade moet één van de heren naar huis gestuurd worden.
Ron heeft een verrassing
In Italië staan de zes heren klaar bij hun auto’s. De dames mogen kiezen bij wie ze in gaan stappen, alleen het lot zal dit bepalen. Ze mogen allemaal een autosleutel kiezen. Welke auto ze open klikken, daar sluiten ze aan. Zo gaat Bowi instappen bij Jordy en kiest als enige dame ervoor om gelijk achter het stuur te gaan zitten. Soraya wordt een koppel met Chris, terwijl Zenequy de populaire Ron treft. Hij heeft alleen een verrassing, want hij blijkt helemaal niet op dames te vallen. Dit houdt hij echter nog even geheim uit tactische overwegingen. De dames gaan tenslotte het lot van de heren bepalen. Nivja wordt een koppel met Dylan, Lizzy met Xavier en Sharon met Nigel.
Grote prijs
De roadtrip is begonnen en de stellen gaan richting de eerste villa. Daar horen ze pas wat er daadwerkelijk te verdienen valt. Aan het einde van de reis ligt namelijk honderdduizend euro klaar. Dit wordt verdeeld tussen degene die over zijn. Bij iedere villa waar ze aan komen zal er een stemming plaats vinden en een man of een vrouw vertrekken. Op de tweede dag is het gelijk raak, de dames zullen een man moeten wegstemmen. En zo moeten de charmes gelijk in de strijd worden gegooid.
Gelijkspel
De dames leken in eerste instantie te gaan voor Chris, omdat ze met hem weinig hebben… tot het besef kwam dat er ook tactisch gekeken moet worden. Want wie kan er een relatie krijgen in de groep, waardoor zijn rol misschien te groot wordt. Zo wordt er toch nog flink getwijfeld en dat zorgt ervoor dat Chris drie stemmen krijgt en Xavier ook. Zo moeten de dames in conclaaf, want wie gaat eruit worden gestemd?
➡ Wil jij nou niets missen over Charmes in de Strijd? Volg dan Charmes in de Strijd Facebookgroep
